Mercedes-Benz
Mihai Gherman
Șef Atelier Service
Tel: +40 725 899 825
mihai.gherman@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Informații și Programări

Tel: +40 736 005 005
restaco@restaco.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Alida Gabriela Vodă
Alida Gabriela Vodă
Director Vânzări
Tel: +40 723 474 827
alida.voda@restaco.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Used Vehicles
Mihai Iliesi
Mihai Iliesi
Consiliere Service Autoturisme
Tel: +40 725 899 874
mihai.iliesi@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Alin Rusu
Alin Rusu
Garanții
Tel: +40 725 899 875
alin.rusu@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Gelu Zagreanu
Gheorghe Zagreanu
Consiliere Service Autoutilitare
Tel: +40 725 899 871
gelu.zagreanu@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Trucks Service, Vans Service
Marian Colbu
Marian Colbu
Piese de Schimb & Accesorii
Tel: +40 725 899 872
marian.colbu@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Trucks Parts
Tiberiu Isac
Tiberiu Isac
Piese de Schimb & Accesorii
Tel: +40 725 899 870
tiberiu.isac@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Trucks Parts
Ionut Popuța
Ionuț Popuța
Piese de Schimb & Accesorii
Tel: +40 725 899 863
ionut.poputa@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Trucks Parts
Marius Musteață
Marius Musteață
Tinichigerie & Vopsitorie
Tel: +40 725 899 869
marius.musteata@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Coca Andronic
Coca Andronic
Contabilitate
Tel: +40 725 899 868
coca.andronic@restaco.ro
Limbi străine:: Română
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Alina Gherman
Alina Gherman
Resurse Umane
Tel: +40 230 530 710
alina.gherman@restaco.ro
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Carmen Tatarau
Carmen Tătărău
Marketing & Comunicare
Tel: +40 725 899 864
carmen.tatarau@restaco.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Passenger Cars Service, Trucks Parts, Trucks Service